بازگشت

پرسش های متداول

پرسش های متداول پرسش های متداول
کالا های عرضه شده ساخت کدام کشور هستند؟
کمپانی های بزرگ از جمله زیمنس، اشنایدر و آ.ب.ب طیف محصولات گسترده ای دارند. هر یک از محصولات این شرکت ها ممکن است در کشور متفاوتی تولید شود. بنابراین نمی توان به صورت کلی بیان کرد که محصولات در چه کشوری تولید می شوند. اما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که تمامی کالاهای عرضه شده توسط شرکت پناپ کالا ، اورجینال بوده و مطابق با استانداردهای شرکت سازنده ارائه می شود.
اعتبار قیمت پیش فاکتور های ارائه شده توسط شرکت پناپ کالا چند روز است؟
در اوضاع کنونی که نوسانات قیمت و موجودی بسیار زیاد است، اعتبار قیمت ها یک روزه در نظر گرفته شده است. با این وجود ممکن است با تایید و هماهنگی کارشناسان فروش زمان بیشتری برای اعتبار قیمت در نظر گرفته شود که در اینصورت در پیش فاکتور قید می گردد.
آیا کالای عرضه شده توسط شرکت پناپ کالا گارانتی تعویض هم دارد؟
اکثر تجهیزات اتوماسیون و برق صنعتی که توسط شرکت پناپ کالا عرضه می شوند دارای یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش هستند. اما یکسری تجهیزات مانند تجهیزات الکترونیکی سمیکرون و یکسری موارد دیگر فقط دارای تایید ضمانت اصالت کالا هستند و گارانتی تعویض ندارند.
آیا قیمت های سایت پناپ کالا بروز هست؟
با توجه به نوسانات ارزی و همچنین تغییر شرایط بازارهای جهانی و ایران، امکان بروز بودن قیمت ها در هر لحظه وجود ندارد. اما تلاش ما این است تا همواره قیمت ها جهت استعلام و برآورد هزینه قابل استناد باشد.
آیا امکان دریافت تخفیف وجود دارد؟
به صورت کلی تلاش می شود قیمت ها در زمان تنظیم پیش فاکتور به صورت منصفانه و رقابتی در نظر گرفته شود. با این وجود بسته به حجم خرید، نوع تسویه و شرایط بازار ایران در زمان خرید و همچنین یکسری عوامل که توسط کارشناسان فروش به شما اعلام می گردد امکان تعامل وجود دارد.
آیا شما وارد کننده هستید یا محصولات را از بازار تهیه می کنید؟
با توجه به شرایط جهانی حاکم بر بازار ایران تقریبا تمامی شرکت ها از تامین کلیه محصولات ناتوان هستند. تامین کنندگان مختلف در زمینه تامین کالا با هم تعامل می کنند. شرکت پناپ کالا نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این وجود سعی در موجود کردن حداکثری کالاهای پر مصرف داریم.
آیا شما کالای استوک (کارکرده) می فروشید؟
خیر، سیاست اصلی شرکت فروش کالای نو و اورجینال می باشد و کالای استوک و کارکرده در سبد محصولی شرکت قرار ندارد.
آیا کالاهای عرضه شده توسط شما اصلی هستند؟
بله تمامی کالاهای ارائه شده توسط شرکت پناپ کالا اصل هستند و برای اطمینان بیشتر مشتریان محترم محصولات عرضه شده توسط این شرکت از یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش برخوردار می باشند.