بازخورد درباره این کالا

درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر کد فنی ATV212HU55N4 Variable Speed Drive, Altivar 212, 5.5kW, 7.5hp, 480V, 3 phases, with EMC, IP21

0 نفر
دانلود مستندات:
استعلام تلفنی
در حال حاضر امکان خرید آنلاین برای این محصول فراهم نیست. لطفا جهت استعلام قیمت و موجودی با شماره های 3-37052100-051 تماس حاصل فرمایید.
استعلام تلفنی

توضیحات درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر کد فنی ATV212HU55N4

This Altivar 212 variable speed drive can feed 3-phase asynchronous motors.Its protection index is IP21 and it has a built-in EMC filter.It works at a rated power up to 5.5kW / 7.5hp and a rated voltage from 380V to 480V AC.Its design is based on eco-energy with a reduction in energy consumption of up to 70% compared to a conventional control system.Thanks to its cable temperature rise reduction technology, the Altivar 212 drive offers immediate, disturbance-free operation avoiding additional options such as a line choke or DC choke to deal with current harmonics.It weighs 3.35kg and its dimensions are, 142mm wide, 184mm high, 150mm deep.It is specifically designed for the most common fluid management applications in tertiary sector buildings (HVAC) like heating, ventilation, air conditioning and pumping.It conforms to international standards IEC/EN 61800-5-1 and IEC/EN 61800-3 (immunity and conducted and radiated EMC emissions). It is also CE, UL, CSA, C-Tick and NOM certified.The Altivar 212 offers optional motor chokes which can increase the maximum cable lengths between the drive and the motor and limit disturbance at the motor terminals.It is designed to be mounted in vertical position (+/- 10 °) on a panel, thanks to 4 fixing holes.The Altivar 212 drive can easily be adapted to all building management systems thanks to its numerous functions and communication protocols integrated as standard, Modbus, METASYS N2, APOGEE FLN P1 and BACnet.It is eco-friendly and complies with directives such as RoHS, WEEE, etc.relating to environmental protection.

درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر با کد فنی  ATV212HU55N4 یکی از اعضای خانواده ATV212 است. درایوها توابع عملیاتی ویژه ای دارند که متناسب با کاربرد آن بهینه شده است. این درایو به منظور استفاده درکاربردهای سبک موتورهای آسنکرون به ویژه کمپرسورها، پمپ ها و فن های سیستم تهویه مطبوع (HVAC) طراحی و تولید شده است.

ATV212HU55N4 با وزنی حدود 3.35 کیلوگرم و ابعاد (عرض، ارتفاع، عمق) 142 × 184×150 مجهز به فیلتر EMC داخلی و درجه حفاظت IP20 است.

در ادامه با این درایو پرکاربرد بیشتر آشنا خواهیم شد.

درایو اشنایدر

درایو اشنایدر یکی از محصولات پر طرفدار در بازار ایران است. این برند فرانسوی با داشتن استاندارد ها و تاییدیه های سخت گیرانه اروپایی توانسته سهم قابل قبولی از بازار درایو را به خود اختصاص بدهد. سازگاری با محیط زیست و ایجاد کمترین میزان آلودگی از دغدغه های طراحان و تولید کنندگان محصولات اشنایدر است.

درایو فرکانس متغییر یکی از محصولات اشنایدر است که در کنترل سرعت و گشتاور موتور الکتریکی به کار میرود. گستردگی کاربرد و توان موتورهای الکتریکی، سبب تنوع گسترده در تولید درایوها شده است. رنج توان وسیع، عملکرد مطمئن و پایدار و قیمت مناسب درایو اشنایدر از دیگر دلایل توسعه این برند است.

در بحث مقایسه درایو و سافت استارتر باید گفت اگرچه سافت استارتر قادر است چالش های راه اندازی و توقف موتورها را به حداقل برساند، با این وجود درایوها تنها تجهیزات کنترل تمام عیار موتور الکتریکی هستند. درایو برق متناوب ورودی اش را به DC تبدیل کرده و مجدد با توجه به نیاز موتور برق متناوب با فرکانس و ولتاژ جدید تولید می کند. به همین دلیل در هر لحظه می تواند گشتاور و سرعت موتور را به طور کامل کنترل کند.

با استفاده از درایو در مصرف انرژی به صورت چشمگیری صرفه جویی شده و از موتور در برابر صدمات مکانیکی و الکتریکی محافظت می شود.خانواده درایو اشنایدر در سری های متنوع با کاربری های متفاوت عرضه می شود. به صورت کلی درایوهای اشنایدر در سه گروه کاربردی زیر دسته بندی می شوند:

 • درایوهای کنترل ماشین:  مناسب جهت کنترل ماشین های صنعتی OEM
 • درایوهای ساختمانی:  مناسب جهت کنترل سیستم های تهویه مطبوع
 • درایوهای کنترل فرآیند: مورد استفاده در کنترل فرآیندهای پیچیده صنعتی

بسته به نوع کاربرد و سایر الزامات عملیاتی، می توانید گزینه مطلوب را از بین محصولات اشنایدر انتخاب کنید. جزئیات بیشتر در مورد دسته بندی این درایوها را در راهنمای انتخاب درایو اشنایدر ببینید.

درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر از جمله درایوهای سفارشی سازی شده در کاربردهای ساختمانی است. درایو به همراه هیت سینک برای مصارف AC-3 ( موتورهای آسنکرون با تعداد دفعات قطع و وصل محدود ) به ویژه فن، پمپ و کمپرسورهای اسکرو در سیستم های  HVACبه کار گرفته می شود.

درایو آلتیوار 212

درایو اشنایدر ATV212 برای کنترل موتورهای سه فاز آسنکرون در رنج  توان 0.75-75 کیلووات (1 تا 100 اسب بخار) عرضه می شود. درایو آلتیوار 212 به صورت خاص به منظور کاربرد در سیستم های تهویه (HVAC) طراحی شده است. این گروه محصولات اشنایدر با استاندارهای محیط زیستی مانند RoHS، WEEE  سازگاری کامل دارد.

آلتیوار 212  در کنترل فن، کمپرسور و پمپ ها در سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع کاربرد دارد و به کمک آن می توان تا 70 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی داشت. در مقاله درایو کنترل هواساز به چرایی نیاز به درایو های تخصصی در سیستم های تهویه ساختمانی پاسخ داده شده است.

در تولید سخت افزاری درایو آلتیوار 212 سعی شده است حداقل فضای ممکن اشغال شود و شرایط نصب آن به آسانی فراهم باشد. به کمک این درایو مدار ها ساده سازی شده و شیرهای اضافه جریان حذف می شود. یک مزیت مهم درایو فرکانس متغییر آلیتوار 212 اینست که از تکنولوژی کاهش هارمونیک RHT بهره می برد. استفاده از این فناوری عملکرد درایو را به صورت قابل توجهی بهبود بخشیده است.

ATV 212 با پشتیبانی از پروتکل های ارتباطی متنوع امکان سازگاری با شبکه های مختلف را فراهم آورده است. جهت کسب اطلاعات تکمیلی از این گروه محصول می توانید به صفحه درایو اشنایدر ATV212 مراجعه نمایید.

درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

پس از آشنایی با درایو، به بررسی مشخصات فنی سری ATV212HU55N4 خواهیم پرداخت. درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر مناسب یک درایو سرعت متغییر است که در موتورهای آسنکرون مورد استفاده قرار می گیرد. این درایو به منظور راه اندازی و کنترل موتور 5.5 کیلوات با قدرت  7.5 اسب بخار در سیستم های تهویه مطبوع سه فاز مورد استفاده قرار می گیرد.

ولتاژ کاری این درایو 380 تا 480 ولت با تلرانس -15 تا +10 است. به منظور کاهش اثرات نویز بر عملکرد درایو، فیلتر داخلی EMC در کلاس C2 در ساختار آن تعبیه شده است. جدول زیر اطلاعات کلی این درایو را نشان می دهد:

مشخصات فنی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

 مشخصات خروجی درایو آلتیوار 212 با توان 5.5 کیلو وات

مشخصات خروجی و نوع کاربری از جمله پارامترهای مهمی است که در انتخاب درایو بسیار حائز اهمیت است. در برگه اطلاعات تکمیلی این محصول فرکانس خروجی 0.5 تا 200 هرتز درج شده است. توان ظاهری که حداکثر ظرفیت کل توان بدون در نظر گرفتن توان راکتیو است 9.1 کیلو وات آمپر با ولتاژ 380 ولت است.

اطلاعات تکمیلی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

همانطور که در جدول اطلاعات فنی زیر مشاهده می کنید درایو آلتیوار 212، 5.5 کیلو وات دارای 10 رنج سرعت متفاوت است ولتاژ خروجی کمتر ویا مساوی با ولتاژ تغذیه است. این درایو قابلیت بالابردن گشتاور تا 120 درصد مقدار نامی با تلرانس 10 درصد به مدت 60 ثانیه را دارد.

اطلاعات فنی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

پروفایل کنترل موتور آسنکرون یا مد های کاری درایو در حالت های مختلف امکان پذیر است. 4 مد آن بر اساس کنترل نسبت ولتاژ / فرکانس و یک مد آن کنترل برداری شار بدون حسگر است.

 • Voltage/frequency ratio, 2 points
 • Voltage/frequency ratio, 5 points
 • Voltage/frequency ratio, automatic IR compensation (U/f + automatic Uo)
 • Flux vector control without sensor, standard
 • Voltage/frequency ratio – Energy Saving, quadratic U/f

پروتکل های ارتباطی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

همانطور که در جدول زیر قابل مشاهده است درایو  ATV212HU55N4 از پروتکل های ارتباطی متعددی پشتیبانی می کند. این ویژگی امکان برقراری و سازگاری ارتباط با سیستم های HVAC متعددی را فراهم می آورد.

درایو آلتیوار 212، 5.5 کیلو وات اشنایدر با زوج سیم RS 485  از طریق پورت RJ45  تحت پروتکل های ارتباطی Modbus , LonWork ،METASYS N2 ،APOGEE FLN  و BACnet با سیستم های مدیریت ساختمان ارتباط برقرار می کند. البته برای استفاده از پروتکل LonWork باید کارت ارتباطی آپشنال آن را نصب نمایید.

پروتکل های ارتباطی ATV212HU55N4

انواع حفاظت ها در درایو 5.5 کیلو وات آلتیوار 212 اشنایدر

در صورت استفاده از این درایو حفاظت های زیر روی موتور و درایو انجام قابل پیاده سازی است:

  • حفاظت حرارتی موتور و درایو
  • حفاظت در برابر گرمای بیش از حد درایو
  • حفاظت در برابر اضافه جریان
 • حفاظت در برابر قطع فاز
 • حفاظت از درایو در برابر سرعت بیش از حد مجاز
 • حفاظت در برابر اضافه ولتاژ و کاهش ولتاژ
 • حفاظت از موتور با مقاومت راه اندازی PTC

انواع حفاظت ها در ATV212HU55N4

برای حفاظت از درایو با توان پایین تر و در حدود 2.2 کیلوات می توانید از درایو اشنایدر با کد فنی ATV212HU22N4 استفاده کنید. این درایو محصول دیگری از خانواده ATV212 است که به منظور استفاده در مدیریت پمپ، فن و کمپرسور سیستم های HVAC  به کار گرفته می شود

درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر با کد فنی ATV212HU55N4 را با ضمانت اصالت کالا و خدمات پس از فروش در پناپ کالا سفارش دهید. در صورتی که هنوز سوالی برای شما باقی مانده است، کارشناسان ما مشتاق پاسخگویی به سوالات شما هستند. با ما تماس بگیرید.

مشخصات فنی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر کد فنی ATV212HU55N4

 • وزن 3.35 کیلوگرم
 • ابعاد 150 × 142 × 184 میلی‌متر
  • خانواده محصول

   Altivar

 • سری

  Altivar 212

 • پروتکل ارتباطی

  METASYS N2-LonWorks-BACnet-Modbus-APOGEE FLN

 • کاربری

  پمپ / فن / گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) / کمپرسور

 • فیلتر داخلی

  دارد

 • نوع فیلتر

  Class C2 EMC filter integrated

 • توان (kW)

  5.5

 • توان (hp)

  7.5

 • ولتاژ کاری (V)

  380-480

 • نوع ولتاژ کاری

  AC

 • تعداد فاز

  3

 • درجه حفاظتی

  IP20

مشخصات اصلی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

نام کوتاه محصول (Device short name)ATV212
موارد استفاده (Product destination)Asynchronous motors
تعداد فازهای شبکه (Network number of phases)3 phases
توان موتور (کیلووات) (Motor power kW)5.5 kW
توان موتور (اسب بخار) (Motor power hp)7.5 hp
محدودیت های ولتاژ تغذیه (Supply voltage limits)323…528 V
فرکانس تغذیه (Supply frequency)50-60 Hz - 5-5 %
جریان خط (Line current)10.9 A at 380 V
8.6 A at 480 V
خانواده محصول (Range of product)Altivar 212
نوع محصول یا جزء (Product or component type)Variable speed drive
کاربرد خاص محصول (Product specific application)Pumps and fans in HVAC
پروتکل پورت ارتباطی (Communication port protocol)METASYS N2
LonWorks
BACnet
Modbus
APOGEE FLN
[ما] ولتاژ منبع تغذیه نامی (Rated supply voltage)380-480 V - 15-10 %
فیلتر EMC (EMC filter)Class C2 EMC filter integrated
درجه حفاظت IP (IP degree of protection)IP21

مشخصات تکمیلی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

توان ظاهری (Apparent power)9.1 kVA at 380 V
جریان خروجی پیوسته (Continuous output current)12 A at 380 V
12 A at 460 V
حداکثر جریان گذرا (Maximum transient current)13.2 A for 60 s
فرکانس خروجی درایو سرعت (Speed drive output frequency)0.5…200 Hz
محدوده سرعت (Speed range)1…10
دقت سرعت (Speed accuracy)+/- 10 % of nominal slip 0.2 Tn to Tn
سیگنال دهی محلی (Local signalling)1 LED (red) for DC bus energized
ولتاژ خروجی (Output voltage)<= power supply voltage
ایزولاسیون (Isolation)Electrical between power and control
نوع کابل (Type of cable)Without mounting kit: 1 wire(s)IEC cable at 45 °C, copper 90 °C / XLPE/EPR
Without mounting kit: 1 wire(s)IEC cable at 45 °C, copper 70 °C / PVC
With UL Type 1 kit: 3 wire(s)UL 508 cable at 40 °C, copper 75 °C / PVC
اتصال برق (Electrical connection)VIA, VIB, FM, FLA, FLB, FLC, RY, RC, F, R, RES: terminal 2.5 mm² / AWG 14
L1/R, L2/S, L3/T: terminal 6 mm² / AWG 10
گشتاور سفت شدن (Tightening torque)1.3 N.m, 11.5 lb.in (L1/R, L2/S, L3/T)
0.6 N.m (VIA, VIB, FM, FLA, FLB, FLC, RY, RC, F, R, RES)
تغذیه (Supply)Internal supply for reference potentiometer (1 to 10 kOhm): 10.5 V DC +/- 5 %, <10 A, protection type: overload and short-circuit protection
Internal supply: 24 V DC (21…27 V), <200 A, protection type: overload and short-circuit protection
مدت زمان نمونه برداری (Sampling duration)2 ms +/- 0.5 ms F discrete
2 ms +/- 0.5 ms R discrete
2 ms +/- 0.5 ms RES discrete
3.5 ms +/- 0.5 ms VIA analog
22 ms +/- 0.5 ms VIB analog
زمان پاسخ (Response time)FM 2 ms, tolerance +/- 0.5 ms for analog output(s)
FLA, FLC 7 ms, tolerance +/- 0.5 ms for discrete output(s)
FLB, FLC 7 ms, tolerance +/- 0.5 ms for discrete output(s)
RY, RC 7 ms, tolerance +/- 0.5 ms for discrete output(s)
دقت (Accuracy)+/- 0.6 % (VIA) for a temperature variation 60 °C
+/- 0.6 % (VIB) for a temperature variation 60 °C
+/- 1 % (FM) for a temperature variation 60 °C
خطای خطی (Linearity error)VIA: +/- 0.15 % of maximum value for input
VIB: +/- 0.15 % of maximum value for input
FM: +/- 0.2 % for output
نوع خروجی آنالوگ (Analogue output type)FM switch-configurable voltage 0-10 V DC, impedance: 7620 Ohm, resolution 10 bits
FM switch-configurable current 0-20 mA, impedance: 970 Ohm, resolution 10 bits
نوع خروجی دیجیتال (Discrete output type)Configurable relay logic: (FLA, FLC) NO - 100000 cycles
Configurable relay logic: (FLB, FLC) NC - 100000 cycles
Configurable relay logic: (RY, RC) NO - 100000 cycles
حداقل جریان سوئیچینگ (Minimum switching current)3 mA at 24 V DC for configurable relay logic
حداکثر جریان سوئیچینگ (Maximum switching current)5 A at 250 V AC on resistive load - cos phi = 1 - L/R = 0 ms (FL, R)
5 A at 30 V DC on resistive load - cos phi = 1 - L/R = 0 ms (FL, R)
2 A at 250 V AC on inductive load - cos phi = 0.4 - L/R = 7 ms (FL, R)
2 A at 30 V DC on inductive load - cos phi = 0.4 - L/R = 7 ms (FL, R)
نوع ورودی دیجیتال (Discrete input type)F programmable 24 V DC, with level 1 PLC, impedance: 4700 Ohm
R programmable 24 V DC, with level 1 PLC, impedance: 4700 Ohm
RES programmable 24 V DC, with level 1 PLC, impedance: 4700 Ohm
منطق ورودی دیجیتال (Discrete input logic)Positive logic (source) (F, R, RES), = 11 V (state 1)
Negative logic (sink) (F, R, RES), >= 16 V (state 0), <= 10 V (state 1)
قدرت دی الکتریک (Dielectric strength)3535 V DC between earth and power terminals
5092 V DC between control and power terminals
مقاومت عایق (Insulation resistance)>= 1 mOhm 500 V DC for 1 minute
وضوح فرکانس (Frequency resolution)Display unit: 0.1 Hz
Analog input: 0.024/50 Hz
خدمات ارتباطی (Communication service)Read device identification (43)
Read holding registers (03) 2 words maximum
Write multiple registers (16) 2 words maximum
Write single register (06)
Monitoring inhibitable
Time out setting from 0.1 to 100 s
کارت توسعه (Option card)Communication card for LonWorks
اتلاف برق در وات (Power dissipation in W)215 W
جریان هوا (Air flow)74 m3/h
عملکرد (Functionality)Mid
کاربرد خاص (Specific application)HVAC
کاربرد درایو با سرعت متغیر (Variable speed drive application selection)Building - HVAC compressor for scroll
Building - HVAC fan
Building - HVAC pump
محدوده توان موتور AC-3 (Motor power range AC-3)4…6 kW at 380…440 V 3 phases
4…6 kW at 480…500 V 3 phases
نوع استارت موتور (Motor starter type)Variable speed drive
تعداد خروجی دیجیتال (Discrete output number)2
تعداد ورودی آنالوگ (Analogue input number)2
نوع ورودی آنالوگ (Analogue input type)VIA switch-configurable voltage: 0-10 V DC 24 V max, impedance: 30000 Ohm, resolution 10 bits
VIB configurable voltage: 0-10 V DC 24 V max, impedance: 30000 Ohm, resolution 10 bits
VIB configurable PTC probe: 0-6 probes, impedance: 1500 Ohm
VIA switch-configurable current: 0-20 mA, impedance: 250 Ohm, resolution 10 bits
تعداد خروجی آنالوگ (Analogue output number)1
رابط فیزیکی (Physical interface)2-wire RS 485
نوع رابط (Connector type)1 RJ45
1 open style
نرخ انتقال (Transmission rate)9600 bps or 19200 bps
قاب انتقال (Transmission frame)RTU
تعداد آدرس ها (Number of addresses)1…247
فرمت داده (Data format)8 bits, 1 stop, odd even or no configurable parity
نوع پلاریزاسیون (Type of polarization)No impedance
مشخصات کنترل موتور ناهمزمان (Asynchronous motor control profile)Voltage/frequency ratio, 2 points
Voltage/frequency ratio, 5 points
Voltage/frequency ratio, automatic IR compensation (U/f + automatic Uo)
Flux vector control without sensor, standard
Voltage/frequency ratio - Energy Saving, quadratic U/f
دقت گشتاور (Torque accuracy)+/- 15 %
گشتاور گذرا (Transient overtorque)120 % of nominal motor torque +/- 10 % for 60 s
رمپ های شتاب و کاهش سرعت (Acceleration and deceleration ramps)Automatic based on the load
Linear adjustable separately from 0.01 to 3200 s
جبران لغزش موتور (Motor slip compensation)Not available in voltage/frequency ratio motor control
Automatic whatever the load
Adjustable
فرکانس سوئیچینگ (Switching frequency)6-16 kHz adjustable
12-16 kHz with derating factor
فرکانس سوئیچینگ اسمی (Nominal switching frequency)12 kHz
ترمز تا سکون (Braking to standstill)By DC injection
فرکانس شبکه (Network frequency)47.5-63 Hz
جریان اتصال کوتاه خط (Prospective line Isc)22 kA
نوع حفاظت (Protection type)Overheating protection: drive
Thermal power stage: drive
Short-circuit between motor phases: drive
Input phase breaks: drive
Overcurrent between output phases and earth: drive
Overvoltages on the DC bus: drive
Break on the control circuit: drive
Against exceeding limit speed: drive
Line supply overvoltage and undervoltage: drive
Line supply undervoltage: drive
Against input phase loss: drive
Thermal protection: motor
Motor phase break: motor
With PTC probes: motor
عرض (Width)142 mm
ارتفاع (Height)184 mm
عمق (Depth)150 mm
وزن خالص (Net weight)3.35 kg

مشخصات زیست محیطی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

درجه آلودگی (Pollution degree)3 conforming to IEC 61800-5-1
درجه حفاظت IP (IP degree of protection)IP20 on upper part without blanking plate on cover conforming to IEC 61800-5-1
IP20 on upper part without blanking plate on cover conforming to IEC 60529
IP21 conforming to IEC 61800-5-1
IP21 conforming to IEC 60529
IP41 on upper part conforming to IEC 61800-5-1
IP41 on upper part conforming to IEC 60529
مقاومت در برابر لرزش (Vibration resistance)1.5 mm (f= 3…13 Hz) conforming to IEC 60068-2-6
1 gn (f= 13…200 Hz) conforming to EN/IEC 60068-2-8
مقاومت در برابر ضربه (Shock resistance)15 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27
ویژگی محیطی (Environmental characteristic)Classes 3C1 conforming to IEC 60721-3-3
Classes 3S2 conforming to IEC 60721-3-3
سطح سر و صدا (Noise level)51 dB conforming to 86/188/EEC
ارتفاع عملیاتی (Operating altitude)1000-3000 m limited to 2000 m for the Corner Grounded distribution network with current derating 1 % per 100 m
<= 1000 m without derating
رطوبت نسبی (Relative humidity)5…95 % without condensation conforming to IEC 60068-2-3
5…95 % without dripping water conforming to IEC 60068-2-3
دمای هوای محیط برای عملیات (Ambient air temperature for operation)-10…40 °C (without derating)
40…50 °C (with derating factor)
موقعیت عملیاتی (Operating position)Vertical +/- 10 degree
گواهینامه های محصول (Product certifications)NOM 117
CSA
C-Tick
UL
علامت گذاری (Marking)CE
استانداردها (Standards)IEC 61800-3 category C3
IEC 61800-3 category C2
EN 61800-3 category C3
EN 55011 class A group 1
IEC 61800-3 environments 1 category C2
IEC 61800-3 environments 1 category C3
IEC 61800-3 environments 2 category C1
IEC 61800-3 environments 2 category C3
IEC 61800-3 environments 2 category C1
IEC 61800-3
IEC 61800-3 environments 2 category C2
IEC 61800-3 category C2
IEC 61800-3 environments 1 category C2
IEC 61800-5-1
IEC 61800-3 environments 1 category C1
IEC 61800-3 environments 2 category C2
IEC 61800-5-1
IEC 61800-3 environments 2 category C3
IEC 61800-3 environments 1 category C1
IEC 61800-3 environments 1 category C3
IEC 61800-3
UL Type 1
سبک مونتاژ (Assembly style)With heat sink
سازگاری الکترومغناطیسی (Electromagnetic compatibility)Electrostatic discharge immunity test level 3 conforming to IEC 61000-4-2
Radiated radio-frequency electromagnetic field immunity test level 3 conforming to IEC 61000-4-3
Electrical fast transient/burst immunity test level 4 conforming to IEC 61000-4-4
1.2/50 µs - 8/20 µs surge immunity test level 3 conforming to IEC 61000-4-5
Conducted radio-frequency immunity test level 3 conforming to IEC 61000-4-6
Voltage dips and interruptions immunity test conforming to IEC 61000-4-11
حلقه تنظیم (Regulation loop)Adjustable PI regulator
دمای هوای محیط نگهداری (Ambient air temperature for storage)-25…70 °C

واحد های بسته بندی درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر

نوع واحد بسته 1 (Unit Type of Package 1)PCE
تعداد واحد در بسته 1 (Number of Units in Package 1)1
بسته 1 ارتفاع (Package 1 Height)27.000 cm
بسته 1 عرض (Package 1 Width)26.000 cm
بسته 1 طول (Package 1 Length)26.000 cm
بسته 1 وزن (Package 1 Weight)3.069 kg
نوع واحد بسته 2 (Unit Type of Package 2)P06
تعداد واحد در بسته 2 (Number of Units in Package 2)12
بسته 2 ارتفاع (Package 2 Height)75.000 cm
بسته 2 عرض (Package 2 Width)60.000 cm
بسته 2 طول (Package 2 Length)80.000 cm
بسته 2 وزن (Package 2 Weight)49.432 kg

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “درایو 5.5 کیلووات آلتیوار 212 اشنایدر کد فنی ATV212HU55N4”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش ها

برای ثبت پرسش ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.

محصولات مرتبط